به راهنمای ربات نکست خوش آمدید

چطور میتوانیم به شما کمک کنیم؟

برخی سوالات پرطرفدار


آیا نکست فالوور های واقعی جذب میکند؟

بله! نکست با استفاده از قابلیت های فالوو و آنفالوو خود میتواند به نوعی صفحات شما در اینستاگرام را به کاربران و افراد دیگر معرفی کند! در این حالت جذب فالوور ها بنا به میل شخصی افراد بوده و میزان جذب به نوع فعالیت و کیفیت پیج شما بستگی دارد. در شرایطی که صفحه ای با موضوع و مطالب مناسب داشته باشید جذب فالوور های واقعی زیادی انجام خواهد شد.

همچنین قابلیت لایک و کامنت میتواند شما را در اینستاگرام فعالتر نشان داده و به نوعی باعث بالاتر رفتن کیفیت صفحات شما در اینستاگرام شود.

آیا خطر بلاک شدن اکانت اینستاگرام من وجود دارد؟

در صورتی که به طور صحیح از ربات استفاده کنید خیر! با تنظیم مناسب ربات میتوانید رفتاری کاملا انسانی را برای ربات تنظیم کنید تا خطری صفحه شما را تهدید نکند. افزایش سرعت فعالیت ربات به خیلی سریع، ارسال دایرکت های مزاحم و تبلیغاتی و ارسال کامنت های تکراری و تبلیغاتی روی صفحات دیگر میتواند باعث ریپورت شدن شما شود. (این امکان در صورت استفاده دستی از اکانت اینستاگرام شما هم وجود دارد و امری طبیعی است)

اهداف و منابع در ربات نکست چیست؟

مهم ترین بخش در تنظیم فعالیت ربات بخش اهداف و منابع می باشد. ربات نکست با استفاده از اهداف مشخص شده شما اقدام به فعالیت کرده و جذب فالوور با توجه به هدف های شما انجام می شود. برای مثال شما با افزودن اهدافی در حزه طراحی و دیزاین مانند #طراحی ، به ربات دستور فعالیت و جذب فالوور از کسانی را می دهید که از این هشتگ استفاده کرده اند. توجه داشته باشد تعداد اهداف بیشتر میتواند به تنوع فعالیت نمست منجر شده و علاوه بر دایره افراد بیشتر، به فعالیت سالم و عدم بلاک شدن اکانت شما منجر شود.

آیا خرید اشتراک سفارشی وجود دارد؟

بله! ما به تازگی صفحه پکیج سفارشی را بروزرسانی کرده و برای نسخه جدید آماده کرده ایم! شما میتوانید پکیج مورد نظرخود را بر اساس نیاز های خود بسازید و خریداری کنید!

انتخاب سرعت های مختلف در ربات به چه شکل است؟

سرعت های مختلف در ربات به منزله تعیین حداکثر فعالیت ربات در یک ساعت است. سرعت در ماژول شتابدهنده نکست در سرعت های مختلف به شکل زیر است:

خیلی کم = 5 درخواست در ساعت / کم = 8 درخواست در ساعت / متوسط= 15 درخواست در ساعت / سریع = 25 درخواست در ساعت / خیلی سریع = 30 درخواست در ساعت

این سرعت ها سعی شده اند تا در محدوده مجاز فعالیت برای اینستاگرام باشند.


سوالات خود را در راهنمای ربات پیدا نکردید؟